Ekstradycja

Komisarz Olgierd Halski to policjant, który na własną rękę ściga gangsterów, mafię rosyjską, skorumpowanych urzędników i kolegów po fachu, którzy przeszli na drugą stronę. W głównej roli Marek Kondrat.

Opis

  • Kategoria wiekowa:
  • Produkcja: Polska
  • Rok produkcji: 1995
  • Gatunek: KRYMINAŁ, AKCJA

Jeden z najważniejszych seriali sensacyjnych, które powstały w latach polskiej transformacji. Świetnie, wiarygodnie ukazujący realia lat 90. i pracę policjantów w nowej rzeczywistości, w której pojawiają się zupełnie inne grupy przestępcze – handlarze narkotyków i zwalczające się nawzajem gangi.

Komisarz Olgierd Halski jest policjantem z dużym bagażem życiowym. Jako funkcjonariusz działa nieszablonowo, próbując odnaleźć się w brutalnej rzeczywistości lat 90., co nie podoba się przełożonym. Prywatnie jest zgorzkniały, często nadużywa alkoholu. Przyciąga kobiety, jednocześnie nie potrafiąc poukładać sobie życia rodzinnego. Po tym jak zostawiła go żona, córką opiekuje się siostra Halskiego.

Zrekonstruowany cyfrowo serial sensacyjny, który powstał w latach polskiej transformacji. Świetnie ukazuje realia lat 90. i pracę policjantów w nowej rzeczywistości.

Obsada